Save the date, June 2nd Fundraiser School Day

Save the date: School Day, June 2nd, 1pm, All Serbian Saints Serbian Orthodox Church

You and your family are invited to join us for an engaging afternoon of enriching activities. Experience a sneak peek into what our school’s vision has to offer: from exciting science experiments to captivating music performances and thrilling sports competitions. This will be a memorable day, we look forward to meeting you!

Сачувајте датум: Школски дан, 2. jун, 13ч, Црква сабора српских светитеља

Позивамо Вас и Вашу породицу да нам се придружите у послеподневу испуњеном богатим садржајем. Искусите шта визија наше школе нуди: од занимљивих научних експеримената до задивљујућих музичких наступа и узбудљивих спортских такмичења. Ово ће бити дан за памћење, радујемо се сусрету са вама!

Дан школе 2. јун – Заједно ка циљу!

We need your help! Community Survey